Борис Колесніков: Потрібно негайно з ганьбою вигнати Супрун, а людям публічно показати, в які нетрі вона завела нашу медицину

Борис Колесніков: Потрібно негайно з ганьбою вигнати Супрун, а людям публічно показати, в які нетрі вона завела нашу медицину

Якщо голова Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що вона збирається реформувати українську систему охорони здоров'я за прикладом британської моделі – найгіршої в Європі, – то таку людину треба гнати з уряду. Про це під час зустрічі з медиками швидкої допомоги в Костянтинівці (Донецька область) заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

«У всьому світі медицина – одна з найбільш високооплачуваних галузей. А у нас людина повинна відучитися шість років, пройти інтернатуру, щоб потім прийти і отримувати 4 тисячі гривень? Так бути не повинно! Потрібно міняти керівництво Міністерства охорони здоров'я, негайно і з ганьбою виганяти Уляну Супрун і публічно показати, в які нетрі вона завела вітчизняну медицину», – заявив опозиційний прем'єр.


Він зазначив, що якщо людина приходить в перший день на головну керівну посаду в Міністерстві охорони здоров'я і каже: «Ми беремо за зразок британську систему медицини», то вона явно займається не своєю справою.

«У будь-якому медичному журналі написано, що ця модель системи охорони здоров'я – найгірша в Європі! Немає ніякого іншого рецепта, окрім як підвищення доходів медичних працівників усіх рівнів: від санітарки до нейрохірурга найвищої кваліфікації. У нас поняття «мінімальна зарплата» визначає мінімум, нижче якого платити не можна. Але це не означає, що медичних працівників потрібно було перевести на мінімальну заплату, як це зробила Супрун», – підкреслив Борис Колесніков.


12 липня 2019 19:41
'site2018:subscribe.form' is not a component