Борис Колесніков: Зеленський має право сам вирішувати, з ким йому працювати

Борис Колесніков: Зеленський має право сам вирішувати, з ким йому працювати

На думку Опозиційного прем'єр-міністра Бориса Колеснікова, президент сам повинен вибирати людей собі команду. І ніхто не має права йому вказувати, кого туди брати, а кого ні, заявив опозиціонер, коментуючи звинувачення на адресу Зеленського в тому, що той призначив на посаду глави своєї Адміністрації Андрія Богдана, який підпадає під закон про люстрацію.

«Почнемо з того, що закон про люстрацію – неконституційний. Не можна так огульно всіх звинувачувати, хто працював в держструктурах за минулої влади. Адже якщо так, то і Петро Порошенко повинен потрапити під люстрацію – він же був міністром економіки у Януковича. А що стосується ситуації в цілому, то будь-який топ-менеджер сам створює свою команду. Це йому повинно бути зручно з нею працювати», – заявив опозиційний прем'єр.

Він зазначив, що дана тема взагалі не повинна бути предметом обговорення, і їй надається таке значення в Україні тільки в силу зайвої політизованості нашої країни. «Я не уявляю, щоб, наприклад, в Данії, яка знаходиться на першому місці в світі за індексом людського щастя, обговорювали, хто кого призначив та інші технічні деталі. Так повинно бути і у нас: сам Зеленський повинен вирішувати з ким йому працювати», – підкреслив Борис Колесніков.

23 травня 2019 21:16
'site2018:subscribe.form' is not a component