Борис Колесніков заявив про необхідність технічного переоснащення українських шкіл

Борис Колесніков заявив про необхідність технічного переоснащення українських шкіл

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив про необхідність технічного переоснащення українських шкіл – в навчальних закладах повинно з'явитися супутникове обладнання та нове ліцензоване програмне забезпечення.

«Більшості шкіл необхідно нове сучасне обладнання. Тому що жоден викладач так не навчить, як Discovery та National Geographic. Тому школам необхідно супутникове обладнання. Наша команда вже займається його підбором», - зазначив Борис Колесніков за підсумками зустрічі з педагогами Костянтинівки.


Не менш гостро, за словами опозиціонера, стоїть питання ліцензування програмного забезпечення в навчальних закладах. «Сьогодні Міністерство освіти свідомо штовхає вчителів на порушення закону – в бюджеті просто немає коштів на ліцензійне програмне забезпечення. По суті, піратів виховують в самому Міносвіти. Це неприпустимо. Новий парламент повинен переглянути бюджет та виділити абсолютно всім навчальним закладам гроші на купівлю нових софтів», - розповів опозиційний політик.

За словами Бориса Колеснікова, в Україні необхідно прийняти програму з підтримки дитини від народження й до першого робочого місця. «Ми хочемо запровадити в Україні таку систему, як в Північній Європі. Наприклад, щоб батьки дитини могли повноцінно працювати, дитячий садок повинен оплачувати або муніципалітет, або роботодавець. Крім того, від 6 до 13 років – дитина протягом усього дня повинна знаходитися в школі, а з 14 до 17 років – вже на розсуд батьків. Але для всього цього потрібні матеріально-технічні умови. Що стосується вищої та середньої спеціальної освіти, то всі технічні спеціальності повинні бути безкоштовними», - зазначив опозиційний прем'єр.

В цілому, за словами Бориса Колеснікова, необхідно зробити все, щоб діти росли всебічно розвиненими. «Ми намагаємося допомогти, возимо дітей на екскурсії до Києва та Харкова, щоб вони знали нашу країну. Возили дітлахів навіть за кордон на матчі Ліги Чемпіонів. Ці добрі традиції треба продовжувати. Тому що одна справа – побачити щось на Discovery, а інша - самому пройтися по тими ж Потьомкінськими сходами, Дерибасівською вулицею Одеси. Діти повинні подорожувати, а завдання меценатів – допомагати в цьому», - підсумував Борис Колесніков.
16 липня 2019 08:04
'site2018:subscribe.form' is not a component