Борис Колесніков запропонував списувати відсотки по кредитах та давати безвідсоткові позики малому бізнесу

Борис Колесніков запропонував списувати відсотки по кредитах та давати безвідсоткові позики малому бізнесу

Успіх української економіки багато в чому залежить від розвитку малого бізнесу, - заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочого візиту в Донецьку область. У місті Костянтинівка опозиціонер відвідав тепличний комбінат «Перспектива», керівництву якого всупереч кризі вдалося зберегти і технології, і трудовий колектив.

«Тепличні комплекси окупаються протягом 12-15 років. Проблема, за великим рахунком, полягає у відсутності державної підтримки села. Наприклад, наші східноєвропейські сусіди повністю списують відсотки по кредитах. Нам потрібно негайно повернутися до такої програми. Інакше ми будемо купувати все імпортне», - зазначив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков вважає, що для України важливо вкладати кошти у вітчизняне виробництво, списувати відсотки по кредитах та забезпечувати підприємців безпроцентними позиками.

«На це все є гроші, ними потрібно тільки ефективно розпорядитися. Що стосується підприємств Донбасу, то успіх, безумовно, в малому бізнесі. Подивіться на наших сусідів – Словаччину, Польщу. Там все в міні-фермах, ягідних фермах, невеликих господарствах. На це потрібні гроші – первинний капітал. Держава дає через держбанки кредити та списує відсотки. Тоді буде величезний економічний ріст малого бізнесу, а держава отримає трохи менше доходів від відсотків по кредитах, зате отримає зайнятість та доходи від податків. Це зробити реально, причому досить швидко. Але цим потрібно займатися відповідально!» - підкреслив Борис Колесніков.

13 червня 2019 14:04
'site2018:subscribe.form' is not a component