Борис Колесніков: Закріплення курсу України на ЄС в Конституції не наблизить євроінтеграцію. Це чисте шахрайство

Борис Колесніков: Закріплення курсу України на ЄС в Конституції не наблизить євроінтеграцію. Це чисте шахрайство

Україна втретє стикається з одним і тим же обманом про нібито швидку інтеграцію в ЄС. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

«У всіх наших співгромадян відмінна пам'ять, і вони бачать, що ми маємо справу з третім шахрайством однієї і тієї ж сили на одному і тому ж питанні. «Наша Україна» в 2004 році дала обіцянку, що в 2016 році Україна стане членом ЄС. Підкреслю, що не просто підпише Асоціацію, а саме стане дійсним членом Євросоюзу. Не виконали. На Заході цю політичну силу поховали. У 2013-2014 роках Асоціацію з ЄС видавали за членство в Євросоюзі. Відбувається захоплення влади, і знову обіцянка не виконана, і виконана бути не може. І ось втретє обіцяють те ж саме – це вже рецидив», – зазначив опозиційний прем'єр.

Він підкреслив, що намір влади закріпити в Конституції курс на ЄС ніяк не допоможе інтеграції України в цю організацію. «Ви уявляєте собі, щоб, припустимо, Джон Кеннеді замість початку підготовки польотів на Місяць сказав «а давайте ми впишемо в американську Конституцію, що ми хочемо полетіти на Місяць в 1969 році»? Його б визнали божевільним. А українська влада намагається втретє зробити гарну міну при поганій грі. Хочу зауважити, що жодний відповідальний чиновник ЄС не сказав нам «так», всі сказали «20-25 років». Так що це чисте шахрайство. У наших силах зробити так, щоб Україна була сильною і стабільною. Тоді нас самих запросять в ЄС, і нам не доведеться напрошуватися туди бідними родичами», – резюмував Борис Колесніков.

07 лютого 2019 11:04
'site2018:subscribe.form' is not a component