Борис Колесніков: Закон про мови знищує Україну як державу

Борис Колесніков: Закон про мови знищує Україну як державу

Мовний закон є справжньою ганьбою України та прямим дзеркалом української влади. Про це написав на своїй сторінці в Facebook прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

«Поділ на «своїх» та «не своїх» уже зруйнував чимало країн. Така неповага до мов та народу раніше вже отримала оцінку однієї з країн Євросоюзу - Угорщини. Українська влада мовчки проковтнула пілюлю і зрозуміла, що вона, м'яко кажучи, влучила у штангу. І добре, якщо б головою спікера. Але ні, шкода була завдана репутації України в країнах ЄС», - написав опозиційний прем'єр.

На його думку, шовіністична політика нинішньої влади, аналоги якої можна знайти тільки в нацистських режимах, явно: створює «титульну» націю; розколює суспільство; завдає нищівного удару по системі освіти та ЗМІ; грубим чином зневажає Конституцію України.

«Платники податків усіх регіонів утримують українські вузи. Влада забуває, що вона всього лише розпоряджається грошима українського народу. Чому громадяни, для яких рідною мовою є російська, угорська або будь-яка інша, повинні утримувати університети, які продукують навчання лише українською мовою? Зараз у всіх розвинених країнах є по декілька мовних програм. А ми заганяємо себе в якусь націоналістичну печеру», - зазначив опозиціонер.

На думку Бориса Колеснікова, мовні квоти для українських ЗМІ, введені раніше, і сьогоднішній закон повністю знищують українське телебачення та радіо. «Ніякі парубії не заборонять українцеві, який має доступ до інтернету або супутникову антену, дивитися канали з усього світу. У той час, коли весь світ веде відкриту політику, Україна, такими діями, залазить до нацистського схрону. Цей закон - справжня ганьба України та пряме дзеркало української влади», - підкреслив Борис Колесніков.

25 квітня 2019 18:06
'site2018:subscribe.form' is not a component