Борис Колесніков виступив за продаж населенню газу державного видобутку за собівартістю

Борис Колесніков виступив за продаж населенню газу державного видобутку за собівартістю

Весь видобутий в Україні газ необхідно пустити на потреби населення. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область.

За його словами, нинішня вартість газу для населення не була сформована за ринковим методом.

«Якби вона дійсно була встановлена ​​за світовими мірками, то українці витрачали б на комуналку не більше 15% від свого доходу. А сьогодні накопичені величезні борги, людям просто нічим платити. Це абсолютно марна ціна», - зазначив опозиційний політик.

Борис Колесніков вважає, що українці повинні отримувати газ вітчизняного видобутку за собівартістю. «Немає іншого виходу, крім того, щоб 17 мільярдів газу державного видобутку направити на потреби населення за собівартістю. Звісно, в такому випадку бюджет недоотримає доходи, але люди зможуть оплатити свої рахунки за газ», - зазначив опозиціонер.

Борис Колесніков також нагадав про існування програми Світового банку, в рамках якої всі застарілі житлові фонди протягом 8-10 років будуть утеплені й в рази підвищать свою енергоефективність.

«А поки цього не сталося, доведеться забезпечувати державним газом всіх жителів нашої країни, як би це не ринково не було, і які б нам поради не давали», - підкреслив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами Бориса Колеснікова, для того, щоб постачати українським газом населення, не потрібно приймати нові закони. «Чиновникам «Нафтогазу» видають по 8 мільйонів доларів преміальних, а за що? Що змінилося? 90% жителів нашої країни не є середнім класом і живуть набагато гірше середнього рівня. Відповідно, звідки у них візьмуться доходи?» - додав прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Борис Колесніков вважає бездумною нинішню тарифну політику держави. «Людей заганяють в боргові ями, викликають «соціальні вибухи» - це абсолютно бездумна політика. Раніше бюджет покривав ціну на імпортний газ, а зараз це переклали на людей і за це ще отримали преміальні. Що такого зробив керівник «Нафтогазу», що він потребує премії? 8 мільйонів можна заплатити геніальному конструктору за розробку передового гаджета або технології, але точно не за те, щоб людина лізла в кишені українців», - підкреслив Борис Колесніков.


27 лютого 2019 15:06
'site2018:subscribe.form' is not a component