Борис Колесніков: Влада повинна дбати про своїх громадян, щоб у них не виникало бажання змінити громадянство

Борис Колесніков: Влада повинна дбати про своїх громадян, щоб у них не виникало бажання змінити громадянство

Найбільші ризики для України несе сьогоднішня українська влада. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков. За його словами, за останні п'ять років нічого не зроблено для самостійності України, її самодостатності, а мільйони громадян кинуті напризволяще.

Коментуючи інформацію про спрощення видачі російських паспортів жителям Донбасу, Борис Колесніков зазначив, що «Україні слід боротися не з громадянством, а за своїх громадян».

«Видача паспортів – це суверенне право будь-якої країни. Значить, Україні потрібно відповідати сильніше. Потрібно прийняти закон про інвестиційне громадянство, спортивне громадянство, щоб за українським паспортом стояла черга через всю Європу. А головне – дбати про своїх громадян, щоб у них не було бажання отримати інше громадянство. Ось це я вважаю найактуальнішим», – зазначив Борис Колесніков.

За словами опозиційного прем'єра, подвійне громадянство дозволено у багатьох країнах. «За українського, припустимо, подвійного громадянства, слід врахувати певні особливості: наприклад, якщо ви отримуєте друге громадянство, то не можете бути депутатом ніякого рівня. Ви не можете бути держслужбовцем – від місцевих адміністрацій до Кабміну та Адміністрації президента. Такі обмеження є в багатьох країнах світу, і вони корисні. Але що стосується сьогоднішньої ситуації, то Україна заганяє себе в дрімучий схрон своїми діями. Держава не може жити в сучасному світі законам середини XIX століття», – додав політик.

На думку Бориса Колеснікова, намагаючись отримати певні бонуси на майбутніх виборах, влада знищує Україну, відштовхуючи своїх громадян. «Молодь може свій вибір зробити, поїхати до вишів не тільки Росії, але й куди завгодно, де викладають російською. А там є виші, які входять в сотню кращих вишів світу – МДУ, наприклад. Ми втрачаємо молодь, роздаємо золотий фонд нації. І відповідати за це буде українська влада. І історично, і політично», – резюмував Борис Колесніков.

29 квітня 2019 10:30
'site2018:subscribe.form' is not a component