Борис Колесніков: В Україні є кваліфіковані викладачі та здібні студенти, залишилося тільки зміцнити матеріально-технічну базу

Борис Колесніков: В Україні є кваліфіковані викладачі та здібні студенти, залишилося тільки зміцнити матеріально-технічну базу

Необхідно планомірно розвивати середню спеціальну освіту, а не гробити її, як це робить нинішня влада. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков за підсумками зустрічі з педагогами Костянтинівського технікуму Луганського національного аграрного університету та Іванопільської спеціалізованої школи.

«Аграрні ліцеї, коледжі та університети дуже важливі для України. Країна, як ніколи, потребує молодих фахівців і сучасних технологій. Чим сильнішою буде середня спеціальна освіта, тим сильнішою буде Україна. Не дарма Дональд Трамп після перемоги на президентських виборах підкреслив, що головний пріоритет у розвитку освітньої системи США - акцент на підготовці технічних фахівців. Якщо це питання актуальне для однієї з найбільш розвинених країн світу, то і Україні необхідно над цим замислитися», – заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Він зазначив, що завдяки високій кваліфікації викладачів, на Донбасі є дуже хороша база для технічних спеціальностей. А ось сільськогосподарська освіта не було профільною для регіону в 70-ті, 80-ті та 90-ті роки. Однак зараз ситуація змінилася.

«У нас є все необхідне для розвитку: кваліфіковані викладачі, здібні студенти, залишилося тільки зміцнити матеріально-технічну базу. Тоді на виході ми отримаємо надсучасних, кваліфікованих і затребуваних фахівців», – резюмував Борис Колесніков.


14 лютого 2019 12:56
'site2018:subscribe.form' is not a component