Борис Колесніков: В Україні має бути стільки поліцейських, скільком держава здатна платити по $1000 на місяць

Борис Колесніков: В Україні має бути стільки поліцейських, скільком держава здатна платити по $1000 на місяць

Престиж роботи на державу повинен бути підкріплений солідним соцпакетом, заявив Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

За його словами, якщо новий президент матиме потрібну мотивацію, він знайде й кадри для реалізації своїх ініціатив. «Спочатку потрібна ідея. Залежно від того, чого ви потребуєте, ви можете підбирати вітчизняні кадри. Наприклад, отримали ми якісну поліцію? Або якісну медицину? Велике питання. Ще Кучмі я говорив - у нас повинно бути стільки поліцейських, скільком ми в змозі платити суму, еквівалентну $1000 в місяць. Як і офіцеру армії. Ця людина не повинна думати про щось, крім безпеки, захисту Батьківщини та захисту громадського порядку», - зазначив опозиційний прем'єр.

На думку Бориса Колеснікова, якщо новий президент знайде потрібну мотивацію, він знайде й потрібні кадри. «У США держслужбовці отримують менше, ніж в бізнесі, але є престиж служби. Друга мотивація - фінансова. У нас же це перетворюється на абсурд: машиніст електровоза отримує 150 тис. грн на рік, а начальник прес-служби «Укрзалізниці» - 150 тис. грн на місяць», - додав прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Крім того, на його думку, престиж роботи на держслужбі повинен бути підкріплений солідним соцпакетом. «Щоб, коли людина зверталася до чиновника, останній розумів - він міститься на гроші громадянина, який прийшов до нього за допомогою. Якщо він реально, як сервіс, допоміг кожному громадянину, за якого несе відповідальність, престиж його роботи тільки зростатиме. У нас же чим більше відомств, тим менше престижу і більше воєн між ними», - підкреслив Борис Колесніков.

27 квітня 2019 11:05
'site2018:subscribe.form' is not a component