Борис Колесніков: Протягом 10 років ми перетворимо Україну з відсталої аграрної країни в економічно розвинену державу

Борис Колесніков: Протягом 10 років ми перетворимо Україну з відсталої аграрної країни в економічно розвинену державу

Україна протягом 10 років може стати локомотивом економіки Східної Європи, якщо побудує правильні торгово-економічні відносини. Таку думку висловив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

Борис Колесніков зазначив, що сьогодні внутрішній український ринок не працює, тому що країна продає 85-90% металу за кордон. За останні роки не побудували жодного літака або корабля, крім катерів і буксирів, в той час як 40 років тому Україна будувала по 200 літаків на рік. Він також нагадав, що СРСР не продавав на зовнішні ринки метал (крім поставок у країни РЕВ), тому що його не вистачало на внутрішні ринки.

На його думку, у країні є величезний внутрішній ринок для реалізації продукції металургії, тому першочергове завдання для розвитку економіки – це оновлення індустріального парку. «В першу чергу це метрополітен, потім машинобудування та ПЦБ. У світі йде четверта хвиля індустріалізації. Якщо ми, образно кажучи, не встигнемо вскочити в цей поїзд, то у країні немає майбутнього», – констатував опозиціонер.

На переконання опозиційного прем'єра, Україна стане успішною країною, якщо досягне чотирьох ступенів свободи – товарів, послуг, праці та капіталу. «Образно кажучи, Україна закінчується там, де закінчуються інтереси українського народу. Всі етнічні держави в Європі побудовані ще до середини XIX століття. Зараз світ абсолютно відкритий. Не потрібно орієнтуватися лише на ЄС і намагатися замкнутися в національній «комунальці» – це абсолютно безперспективно для країни», – зазначив опозиційний політик.

Борис Колесніков впевнений, що при розумній політиці, протягом 10 років Україна стане локомотивом економіки Східної Європи. «Там нині темпи розвитку невисокі. А ось країни Південно-Східної Азії та Перської затоки ростуть швидше, вони нині локомотиви світової економіки. Тому потрібно з ними вести справи, поставляти туди, та й взагалі по всьому світу, товари та послуги», – резюмував Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
11 лютого 2019 10:05
'site2018:subscribe.form' is not a component