Борис Колесніков упевнений в успіху об'єднаної опозиції

Борис Колесніков упевнений в успіху об'єднаної опозиції

Пріоритетні завдання об'єднаної опозиції – відновити в Україні мир та економічну могутність. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду, Голова Політради Опозиційного блоку Борис Колесніков після підписання Меморандуму єдності опозиційних сил.

Коментуючи об'єднання опозиції, голова Політради Опозиційного блоку Борис Колесніков заявив, що питання миру є пріоритетом для команди опозиціонерів.

«Доки Україна не відновить територіальну цілісність, немає питання, важливішого за мир. Наступне наше завдання – відновити економічну могутність. Ми повинні створити інвестиційно привабливу країну, досягти соціально відчутного результату для кожного українця», - зазначив опозиціонер.

Борис Колесніков упевнений в успіху об'єднаної опозиції. «Це – перше за час незалежності об'єднання представників місцевого самоврядування та молодих талановитих управлінців, за якими - мільйони. Від Ужгорода до Маріуполя, від Одеси до Харкова. І я хочу підкреслити, що сьогодні створюється не просто партія, а опозиційний рух – проти війни, проти розрухи та проти антинародних реформ. Ми повинні створити атмосферу, яка панувала в Україні під час Євро-2012. Якщо нам вдасться повторити таку атмосферу, як після матчу Україна - Швеція – це й буде результатом нашої наполегливої ​​праці на благо майбутнього нашої країни. Це наша мета, і я вважаю, що вона цілком здійсненна», - зазначив Голова Політради Опозиційного блоку.

07 червня 2019 17:04
'site2018:subscribe.form' is not a component