Борис Колесніков: Рівень учасників конкурсу «Авіатор» зростає з кожним роком

Борис Колесніков: Рівень учасників конкурсу «Авіатор» зростає з кожним роком

Під час зустрічі з переможцями конкурсу «Авіатор» в Парижі, на авіасалоні Ле-Бурже, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков зазначив, що рівень конкурсантів зростає з кожним роком. На думку політика, це дає підстави говорити про видачу деяким зі студентів грантів для створення власного бізнесу.

«Важко говорити про те, які з проектів хлопців можуть стати вдалими. Це не ринок товарів повсякденного попиту, де відносно легко оцінити перспективність або безперспективність проекту. Авіаційні школи створюються десятиліттями, а руйнуються, як ми бачимо, за кілька років», - заявив Колесніков.

Президент Фонду також зазначив, що фаворита на перший грант вже визначено. «У студентів є дуже цікаві напрацювання в сфері безпілотних літальних апаратів. Не хочу забігати наперед, але у нас вже є перший стовідсотковий претендент на грант в області авіабудування», - сказав політик.

Також Борис Колесніков розповів про ідею проведення всеукраїнських олімпіад для школярів. Приз - поїздка в паризький Діснейленд.

«Разом з Міністерством освіти ми провели олімпіади з п'яти предметів. Це експеримент, який ми вирішили впровадити в Донецькій області. Переможці олімпіад прилетіли в Париж. З першого вересня ми хочемо поширити такий досвід на всю Україну. Наступного року переможців буде вже набагато більше. Для школярів це буде відмінним стимулом показати свої знання», - підсумував прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

20 червня 2019 21:08
'site2018:subscribe.form' is not a component