Борис Колесніков: Українські студенти повинні отримувати кращий світовий досвід авіабудування

Борис Колесніков: Українські студенти повинні отримувати кращий світовий досвід авіабудування

Промисловість України, в тому числі її авіасектор, гостро потребує модернізації. Тому необхідно створити умови для української молоді, аби вона могла долучитися до світового досвіду авіабудування і застосувати отримані знання на Батьківщині. Про це в Парижі на авіафорумі Ле Бурже заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час зустрічі зі студентами-переможцями конкурсу «Авіатор-2019». Ініціатором і організатором проекту «Авіатор» є благодійний Фонд Бориса Колеснікова, реалізуючи його в восьмий раз для креативних і обдарованих студентів технічних спеціальностей.

Він підкреслив, що вважає поїздку українських студентів на найбільший в світі авіафорум вкрай продуктивною і цікавою.

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Мені здається, молодь задоволена. Вони побачили багато цікавого, хоча новинок не так вже й багато. Адже авіація - це не харчова промисловість і не агросектор, де так швидко йдуть зміни. Але все одно вони є - і «Airbus», і «Boeing» представили нові машини. На жаль, не обійшлося без ложки дьогтю. Вперше в новітній історії України ми не представили жодного повітряного судна на цьому форумі», - зазначив опозиційний прем'єр.

Переймати провідний світовий досвід - найважливіша умова для розвитку вітчизняного науково-промислового комплексу, вважає Борис Колесніков.

«За радянських часів у нас не було можливості подивитися на те, як все це влаштовано в світі. Але коли українські підприємці, починаючи з 1991 року, отримали можливість познайомитися зі своїми іноземними колегами, подивитися на обладнання, на процес виробництва, країна показала величезне зростання в справі модернізації своїх виробництв», - розповів політик.

Однак, за словами опозиційного прем'єра, це торкнулося тільки харчової промисловості, сільського господарства, але по-справжньому не торкнулося машинобудування. Навіть такі заводи, як НКМЗ, «Моторсіч» та ін., Які складають гордість країни, не пройшли необхідних модернізацій.

«Антонов» - це бренд №1. Україна знають по «Антонову». І зараз необхідно докласти максимум зусиль, щоб цей бренд міг розвиватися. Тому якщо у мене є можливість зробити так, щоб наша молодь побачила світ і принесли користь Україні, я неодмінно нею скористаюся», - підкреслив Борис Колесніков.

20 червня 2019 16:14
'site2018:subscribe.form' is not a component