Борис Колесніков: Українська влада зобов'язана лобіювати українські підприємства Донбасу, відкриваючи їм нові експортні ринки

Борис Колесніков: Українська влада зобов'язана лобіювати українські підприємства Донбасу, відкриваючи їм нові експортні ринки

Заборона кредитування підприємств, що знаходяться на підконтрольній Україні території Донбасу, значно ускладнила життя місцевим машинобудуванню. Не займається держава і лобізмом національного виробника на міжнародному ринку. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки на Дружківський метизний завод (Донецька область).

Борис Колесніков підкреслив, що Дружківка завжди була одним з фундаментальних міст в машинобудуванні Донбасу. На жаль, за останні роки, з різних причин, багато серйозних машинобудівних підприємств регіону прийшли в занепад.

«Через війну в підприємства Донбасу інвестори бояться вкладати гроші. Мало того, ще й уряд зробив все для того, щоб їх не вкладали. З одного боку, президент Зеленський говорить про розвиток інфраструктури, а з іншого Нацбанк приймає такі, м'яко кажучи, ідіотські постанови про заборону кредитування підприємств Донбасу. Добре, що зараз ці нормативи скасовані. Тому, налагодивши мережі, можна сміливо говорити про завтрашній день Донбасу», – зазначив опозиційний прем'єр.


Він вважає, що на реанімування машинобудування регіону має піти від 18 до 24 місяців, так як зберігаються проблеми з ринками збуту.

«Всі країни відстоюють інтереси своїх підприємств, не соромлячись їх лобіювати. Ніде в світі по-справжньому ринкової економіки, без урахування національних інтересів, не існує. Все - лобісти, в хорошому сенсі цього слова. Українська влада зобов'язана лобіювати українські підприємства, відкриваючи їм нові експортні ринки», – акцентував політик.

Також опозиційний прем'єр повідомив про відкриття своєї громадської приймальні в Дружківці. «Тепер у жителів міста є можливість звертатися зі своїми питаннями, проханнями і проблемами. Будемо допомагати в міру можливостей», – резюмував Борис Колесніков.

    

26 червня 2019 13:24
'site2018:subscribe.form' is not a component