Борис Колесніков: Україні потрібна нова Конституція – зрозуміла та прозора

Борис Колесніков: Україні потрібна нова Конституція – зрозуміла та прозора

Перші кроки ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ після парламентських виборів будуть спрямовані на відновлення миру та забезпечення соціально значущих результатів шляхом економічного зростання. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«Почнемо ми з адміністративно-політичного блоку. Потрібно обговорювати новий проект Конституції, головною метою якого буде не парламент скоротити, а позбутися від зайвих турбот в центрі. Все, крім армії, поліції, МЗС та національної інфраструктури, має бути у віданні місцевих рад. Без цього неможливий рух уперед. Це глобальна стратегія. Для цього потрібна нова Конституція, яка буде зрозумілою та прозорою», - зазначив опозиційний прем'єр.

Крім того, за його словами, в Україні необхідно відновити роботу так званих соціальних ліфтів. «Я об'їздив багато ПТУ та технікуми Донецької та Запорізької області. Матеріальна база 60-х років, література 60-70-х років. Потрібна повна та глобальна реформа середньої спеціальної та середньої технічної освіти», - додав він.

За словами Бориса Колеснікова, потрібно продовжувати реформи в армії, а реформу місцевого самоврядування – зробити реалістичною. Тому перші кроки ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ після парламентських виборів будуть спрямовані на відновлення миру та забезпечення соціально значущих результатів шляхом економічного зростання, підкреслив опозиційний прем'єр-міністр.

«Ми - національні прагматики. І впевнені в тому, що зможемо забезпечити успіх країни. Ми знаємо шлях до успіху і обов'язково наведемо туди всю Україну. Подобається це комусь чи ні. Ми досить молода партія, що складається з промисловців, і будемо діяти в світових трендах, з урахуванням українських реалій», - підсумував Борис Колесніков.

26 квітня 2019 12:34
'site2018:subscribe.form' is not a component