Борис Колесніков: Україні необхідно перейняти східно-європейський досвід допомоги малому бізнесу

Борис Колесніков: Україні необхідно перейняти східно-європейський досвід допомоги малому бізнесу

Таку заяву прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков зробив під час зустрічі з представниками малого бізнесу в Костянтинівці (Донецька область).

Він підкреслив, що «винаходити велосипед» у справі допомоги вітчизняному малому бізнесу не потрібно. Необхідно просто використовувати східно-європейський досвід. «Як там допомагають малому бізнесу? По-перше, списують відсотки по кредитах, а по-друге - будують інфраструктуру: підводять воду, газ, електроенергію. А як це відбувається у нас? Мало того, що такої допомоги немає, так ще і потрібно виконати технічні умови, після чого магазин буде коштувати, як завод», - заявив опозиційний прем'єр.

Також Борис Колесніков вважає, що виробництво скла повинно стати для Костянтинівки фундаментом, який дозволить місту відродитися за кілька років. У міста є всі передумови для цього, адже за радянських часів Костянтинівка вважалася скляною столицею всього Радянського Союзу.

«У Костянтинівці і Дружківці необхідно провести бізнес-семінар, визначити наші конкурентні переваги. Вони, безумовно, в харчовій і легкій промисловості. У цих галузях попит величезний. І, безумовно, виробництво скла - це фундамент. Воно потихеньку відроджується. Я думаю, що, якщо зробити пільгове кредитування для скляних заводів, місто відродиться буквально за два-три роки», - підсумував прем'єр-міністр опозиційного уряду.

12 липня 2019 07:55
'site2018:subscribe.form' is not a component