Борис Колесніков: Україна повинна розраховувати тільки на власні сили – сильну економіку та сильну армію

Борис Колесніков: Україна повинна розраховувати тільки на власні сили – сильну економіку та сильну армію

Нинішня влада привела Україну на останнє місце в Європі за рівнем життя і на перше місце по корупції, однак її представники будуть із задоволеними обличчями голосувати за курс на НАТО та ЄС. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «Україна» в середу, 6 лютого.

За його словами, нинішня влада навмисно ототожнює інтеграцію в ЄС з інтеграцією в НАТО, що докорінно невірно. «Знову, як в 2004 році і 2013-2014 роках змішуються поняття «євроінтеграція» та «євроатлантична інтеграція». Вступ до НАТО, куди нас теж років 20, за словами чиновників Альянсу, не приймуть, не дає нікому автоматичної можливості вступити в ЄС. Туреччина з середини 50-х років є дійсним членом НАТО. Її й досі не прийняли і не приймуть в Євросоюз, тому що це не вигідно Західному світу», – акцентував Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Коментуючи наміри парламенту прибрати з Конституції пункт щодо можливості розміщення на території України іноземних військових баз, Борис Колесніков зазначив, що це позитивний момент. «Україна повинна розраховувати тільки на власні сили. Для цього потрібні сильна економіка і сильна армія. У нас один з найпотужніших в світі ВПК. Навіть те, що від нього залишилося за роки незалежності, викликає захоплення і подив, не дивлячись, наприклад, на той факт, що влада за три роки вперше в історії України не випустила жодного літака – ні пасажирського, ні транспортного. Тому, повторюся, тільки власні сили – сильна економіка і сильна, професійна, високооплачувана армія можуть дати Україні спокій. Адже якщо будуть економічні успіхи – їх потрібно буде ще більше захищати, ніж їх відсутність», – зазначив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков підкреслив, що саме країни, які розраховують на власні сили, досягли найбільших успіхів в Європі. «Найбагатші країни Європи – нейтральні. Австрія, Швеція, Фінляндія – саме вони домоглися найбільших соціальних успіхів всередині Європи саме за рахунок свого нейтралітету», – резюмував Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


07 лютого 2019 11:07
'site2018:subscribe.form' is not a component