Борис Колесніков: Україна повинна експортувати не сировину, а готову продукцію

Борис Колесніков: Україна повинна експортувати не сировину, а готову продукцію

Продовольчий експорт України повинен переважно складатися з продукції з доданою вартістю. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков. 

За його словами, експортуючи сировину, Україна втрачає можливість створення нових робочих місць. 

«У 1990 році ООН оцінила можливості Української РСР. Вже тоді ми були здатні прогодувати 900 млн осіб. Сьогодні, я думаю, це не менше 1,5-2 млрд, тобто, 20% населення Землі. Питань декілька: ми є великими постачальниками пшениці, а не м'ясопродуктів та птиці. Тобто, ми віддаємо додану вартість в інші країни, хоча можемо самі створити найпотужніші виробництва птиці та м'ясопродуктів та імпортувати вже готову продукцію. Та ж безглютенове борошно - це все одно зайняті фахівці - інженери, технологи, та й зарплата залишиться в Україні. А доходи в Україні - це й нова інфраструктура, й упевненість в майбутньому», - зазначив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. 

На думку Бориса Колеснікова, запорука успіху України - це освічені та заповзятливі люди. 

«Засновник Alibaba Джек Ма минулого тижня в Давосі розповів про чотири складові успіху: освіта - це найголовніше. Друге - це підприємництво. Третє - це електронна інфраструктура. Всі повинні мати доступ до мереж та отримувати звідти знання. І звичайно те, про що я вже 10 років кажу - це електронна влада, тобто електронний уряд. Владу не має бути не видно і не чутно, Айфону хабар не даси - прозорість буде цілком зрозуміла», - підкреслив Борис Колесніков.


30 січня 2019 16:53
'site2018:subscribe.form' is not a component