Борис Колесніков: Країні потрібні прагматики, які відкинуть середньовічні печерні крики «мова» та «віра»

Борис Колесніков: Країні потрібні прагматики, які відкинуть середньовічні печерні крики «мова» та «віра»

До осені опозиція в Україні буде більш консолідованою та сильною. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю виданню thebabel.net.

За його словами, головна мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ залишається незмінною - це мир та розвиток. При цьому домагатися припинення військового конфлікту, на думку Бориса Колеснікова, необхідно ціною взаємовигідних угод, а не ціною капітуляції, як пропонує Юрій Бойко. «Є «Мінськ-2» і деталі, які кожною стороною трактуються по-різному, але цей документ можна виконати, причому в 2019 році, поставити крапку і йти вперед», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Борис Колесніков вважає, що до осені опозиція в Україні набагато сильнішою. «Олександр Вілкул (кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку, - Ред.) керував великими виробничими процесами, пройшов всі етапи, незважаючи на вік. Чи переможемо ми цього разу – питання риторичне. Але до осені ми будемо більш консолідованими та сильними», - підкреслив Голова Політради опозиційного блоку.

Крім того, Борис Колесніков висловив свою думку стосовно того, що українцям доведеться обирати президента з 44 кандидатів. За його словами, це не той випадок, коли конкуренція породжує якість. «Країні потрібні прагматики, які відкинуть ці середньовічні печерні крики «мова, віра». Так, армія повинна бути сильною, а в нашому випадку надзвичайно сильною - тут сперечатися нема чого. А решта - печерний підхід», - підсумував Борис Колесніков.

 

13 лютого 2019 14:08
'site2018:subscribe.form' is not a component