Борис Колесніков: Через чотири роки з моменту підписання других Мінських угод, влада не зробила жодного кроку для їх виконання

Борис Колесніков: Через чотири роки з моменту підписання других Мінських угод, влада не зробила жодного кроку для їх виконання

Мир і економічний розвиток – базові пріоритети Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область.

«Немає ніякої цінності важливішої за мир. Це особливо відчувається тут, в 20 кілометрах від війни», – зазначив опозиціонер під час спілкування з жителями смт Новоекономічне Покровського району.

Борис Колесніков розповів, що на президентських виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку підтримує кандидатуру Олександра Вілкула – єдиного представника реальної опозиції, пріоритетною метою якого є відновлення в Україні мирного життя та економічного розвитку. «12 лютого 2019 року виповнилося рівно чотири роки з моменту підписання других Мінських угод. Влада однією рукою їх підписала, але не зробила жодного кроку для їх виконання. Замість цього спочатку була продовольча блокада Донбасу, потім – економічна. І кожен день гинуть люди – і мирні жителі, і військовослужбовці», – зазначив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

На переконання Бориса Колеснікова, влада влаштувала справжній геноцид на Донбасі. «Так вважаю не тільки я, але і міжнародні експерти. І те, що люди гинуть, і ті принизливі черги на лінії зіткнення – це вже питання міжнародних судів», – заявив опозиційний прем'єр.

На думку Бориса Колеснікова, мир в Україні настане, коли дотримуватися Мінські угоди будуть усі сторони конфлікту. «Введення миротворців, проведення виборів, передача державного кордону під контроль України – і мир буде відновлений. Тільки ось людей вже не повернути. Більше 10 тисяч людей загинули тільки за офіційними даними влади», – нагадав опозиційний політик.

Відновлення економіки та промислового потенціалу – ще одна пріоритетна задача для Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру та розвитку. «Ми повинні запустити внутрішній ринок, прагнути будувати заводи з високою інженерією, розвивати інфраструктуру. Наприклад, електрифікувавши залізниці, ми зможемо відмовитися від закупівлі імпортного дизельного палива. Ще одна галузь – літакобудування: вперше за три останні роки не збудовано жодного літака. 40 років тому Україна виробляла 230 пасажирських літаків. За сьогоднішніми мірками – це 10% ВВП. Тому ми виступаємо за розвиток технологічних галузей. Їх потрібно забезпечити пільгами. Ну і звичайно необхідно дружити з усіма країнами, розвивати ринки збуту», – підкреслив Борис Колесніков.


13 лютого 2019 08:47
'site2018:subscribe.form' is not a component