Борис Колесніков: Сучасна транспортна інфраструктура істотно підвищить популярність «Славкурорту»

Борис Колесніков: Сучасна транспортна інфраструктура істотно підвищить популярність «Славкурорту»

Забезпечивши хорошу транспортну інфраструктуру «Слов'янського курорту», ​​можна істотно підвищити популярність відомої на всю Україну здравниці. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час зустрічі з трудовим колективом «Славкурорту».

На думку Бориса Колеснікова, питання розвитку здравниці надзвичайно актуальне, адже небагато українців можуть дозволити собі відпочинок або лікування за кордоном.

«Сьогодні курорту необхідна інфраструктурна підтримка. Свого часу ми повністю модернізували Слов'янський вокзал. Зараз стоїть питання про дорожнє будівництво», - зазначив Борис Колесніков.

За його словами, інвестиції в «Слов'янський курорт» прийдуть тільки в тому випадку, якщо здравниця вирішить питання енергетики, водопостачання та стоків.

«Як розвинулася Анталія? Турецький уряд в 1982 році прийняв спеціальний закон про туризм, зробили спеціальні банки, проклали абсолютно всі комунікації, і сьогодні Анталія – ​​один з кращих світових курортів. Тут потрібно те ж саме. Разом з міським керівництвом, ми розробляємо стратегію розвитку «Славкурорту», яка займе 5-6 років, але всі донеччани й гості нашого регіону відчують якісні зміни», - розповів Борис Колесніков.

Якісні перетворення торкнуться й Святогорська. «Зараз ми ведемо переговори з «Укрзалізницею», щоб один зі швидкісних поїздів ходив через Святогірськ. Це дозволить зручно добиратися до міста і з центрального Донбасу, і з Києва. Ми продовжуємо «битву з вітряками» за відкриття Краматорського аеропорту. Тим більше у Донецького аеропорту ім. Прокоф'єва є кошти, для того щоб за два місяці запустити Краматорський аеропорт. Якщо ми створимо хорошу транспортну інфраструктуру, ми, безумовно, поліпшимо можливості «Славкурорту» для туристів, для жителів міста. Сьогодні залишилося обговорити з депутатським корпусом деякі деталі, а основну роботу доведеться провести за допомогою Кабміну», - підкреслив Борис Колесніков.

 
14 червня 2019 09:20
'site2018:subscribe.form' is not a component