Борис Колесніков: Сільській медицині не обійтися без серйозної фінансової підтримки з Держбюджету

Борис Колесніков: Сільській медицині не обійтися без серйозної фінансової підтримки з Держбюджету

Сільська медицина в Україні вкрай потребує фінансової підтримки з Державного бюджету. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область. У селі Гришине Покровського району опозиціонер відвідав місцеву амбулаторію. Гришинці подякували Борису Колесникову за внесок у розвиток краю та ухвалили рішення висунути його кандидатом у народні депутати по 49 виборчому округу (Донецька область). Опозиційний прем'єр в свою чергу пообіцяв зробити все можливе для виправлення помилок, які за п'ять років допустила в медицині влада.

«Медики – це практично святі люди, як і вчителі. Незважаючи на практично мізерну зарплату, всі 28 років незалежності вони залишалися на своїх місцях та лікували людей», - зазначив Борис Колесніков.

За словами опозиційного прем'єр-міністра, в нинішніх умовах сільській медицині не обійтися без підтримки з Державного бюджету. «У Бельгії, якщо ви відкрили в селі навіть невеликий супермаркет, уряд вам компенсує всі витрати. Будувати там супермаркет не вигідно. Там немає купівельного попиту. Але ви подбали про селян, а значить, держава компенсує вам витрати. Така політика необхідна й Україні», - підкреслив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Крім того, Борис Колесніков упевнений, що в майбутньому українська система охорони здоров'я перейде на роботу за принципом медичного страхування.

«Страхова медицина – це догма для сучасного світу. Жодна людина сама по собі не в змозі оплатити всі медичні послуги. Для цього створюється простий «трикутник»: пацієнти, лікарня та фінансовий центр. Пацієнт завжди йде в лікарню, а оплачує всі послуги фінансовий центр. Те, про що говорить Уляна Супрун, вказує на те, що вона, м'яко кажучи, не фахівець у цьому питанні», - заявив опозиційний політик.

За словами Бориса Колеснікова, європейський рівень життя в Україні можна досягти виключно наполегливою працею.

«Всім подобається європейський рівень життя. Але він досягнутий каторжною працею кількох поколінь: з 1945 року по середину 1970-х. Цього не потрібно боятися. Нічого неможливого немає. 29 років тому всі сміялися над поляками і говорили, що це – не нація, а професія. Подивіться на Польщу зараз. Люди щасливі, вони побудували нову країну, залучили інвесторів, у них немає жодних продажних суддів. Це - найголовніше», - підсумував Борис Колесніков.


12 червня 2019 15:49
'site2018:subscribe.form' is not a component