Борис Колесніков: Зростання видобутку газу на рівні 10-15% на рік дозволить Україні вже за чотири роки перетворитися на експортера блакитного палива

Борис Колесніков: Зростання видобутку газу на рівні 10-15% на рік дозволить Україні вже за чотири роки перетворитися на експортера блакитного палива

Нарощуючи видобуток, Україна здатна наповнити вітчизняну ГТС виключно українським газом. Таку думку висловив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «Україна».

Борис Колесніков нагадав, що в 60-х роках XX століття Україна вже була в списку країн-експортерів - тоді газ з Української РСР поставляли до Москви та Ленінграда.

«На засіданнях Опозиційного уряду неодноразово говорилося про те, що якщо видобуток газу в Україні ростиме на 10-15% в рік, то за чотири роки країна буде повністю обслуговувати свої потреби в газовому секторі. Нарощуючи видобуток, ми зможемо наповнити трубу українським газом та стати чистим експортером», - зазначив опозиційний політик.

На думку Бориса Колеснікова, для розвитку видобутку необхідно дозволити інвесторам видобувати більше українського газу.

«Ми також можемо скоротити споживання газу шляхом модернізації житлово-комунальної сфери та житлового фонду. Таким чином споживання можна знизити на 65%, і громадяни платитимуть на 65% менше», - підкреслив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Крім того, Борис Колесніков припустив, що контракт щодо транзиту газу в Євросоюз через територію України буде продовжений.

«Мене дивують висловлювання влади про те, що ми ніякого російського газу вже три роки не купуємо. Я спеціально подивився дані щодо імпорту газу в Україну. Ми імпортуємо газ з Німеччини, Швейцарії, Великобританії, Угорщини - в цих країнах ніякого газу ніколи не було. Уряд не бентежить навіть те, що Німеччина є найбільшим в Європі покупцем російського газу», - зазначив опозиціонер.

За його словами, жодна влада не брехала українцям так, як це робить нинішня.

«Всі ті, хто були при владі в Україні за 26 років - не ангели, але стільки брехні, як зараз, не було ніколи. Нинішня влада хоче, щоб газ йшов через нашу територію, тому що це корисно для економіки. Але, як говориться: «Батюшка, ви або хрест зніміть, або труси одягніть». Так не буває. Залізничний транзит вбили, морський транзит вбили, автомобільний транзит вбили, а газ, будь ласка, нам давайте. Це не вписується в здоровий глузд», - підсумував Борис Колесніков.

21 січня 2019 21:22
'site2018:subscribe.form' is not a component