Борис Колесніков: Референдум про мир – нормальний світовий досвід, але реінтеграцію Донбасу потрібно розпочинати і без нього

Борис Колесніков: Референдум про мир – нормальний світовий досвід, але реінтеграцію Донбасу потрібно розпочинати і без нього

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков вважає цілком прийнятною ідею проведення референдуму щодо встановлення миру на Донбасі, яку пропонує президент Зеленський. Однак є безліч питань, які стосуються реінтеграції Донбасу та миру, які новий президент може вирішити і без референдуму. Про це він заявив в ефірі телеканалу «НАШ».

«Референдум – цілком нормальний світовий досвід. Всі світові країни їх проводять. Нічого поганого в самій ідеї референдуму я не бачу. Але вже сьогодні можна зробити кроки, які ніяк не обмежують українську незалежність, але в той же час почнуть процес повернення наших територій. Продовольча блокада Донбасу, введена в 2015 році – її можна зняти? Звичайно можна. Така ж ситуація і з економічною блокадою. Авіасполучення – як так вийшло, що потяги з України до Росії ходять, а літаки не літають? У чому тоді позиція? Адже це створює незручності простим людям. «Непрості» ж все одно дістануться», – акцентував опозиційний прем'єр.

Він підкреслив, що якщо президент, як заявив під час інавгураційної промови, пожертвує рейтингом і кріслом заради миру, він обов'язково отримає довіру суспільства. «Президент обіцяв максимально швидко домогтися миру. Йому повинно бути все одно, які списи в нього летять. Якщо він доб'ється миру для України на прийнятних умовах, то він виконає свою обіцянку, і суспільство точно це оцінить», – підкреслив Борис Колесніков.

24 травня 2019 12:07
'site2018:subscribe.form' is not a component