Борис Колесніков: П'ять років влада співала колядки, мірялася довжиною вишиванок замість того, щоб вирішити проблему з водою в Костянтинівці

Борис Колесніков: П'ять років влада співала колядки, мірялася довжиною вишиванок замість того, щоб вирішити проблему з водою в Костянтинівці

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив про старт масштабної програми з відновлення водопостачання Костянтинівського району Донецької області.

«Поточна ситуація з водою в Костянтинівському районі – повна катастрофа. 5 років цим питанням ніхто не займався. Влада співала колядки, мірялася довжиною вишиванок та проводила середньовічні віче, замість того, щоб замінити водовід Слов'янськ - Костянтинівка», - зазначив політик.

За ініціативою Бориса Колесникова, в Костянтинівський район доставили харчові цистерни, таким чином жителі міста та району зможуть отримувати щодня по 200 тисяч літрів питної води.

«Разом з волонтерами ми розпочинаємо масштабну програму з відновлення резервних свердловин, для постачання сіл, побудованих ще в 1950-1960 роках. Цю програму ми виконаємо за місяць-півтора», - додав опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков має намір домагатися від влади повної заміни водоводу Слов'янськ-Костянтинівка та відновлення робіт з будівництва каналу Дніпро-Донбас, який назавжди зніме проблему з водою в регіоні. «Після цього я абсолютно впевнений в майбутньому Донбасу, його жителів, промисловості та сільського господарства. Без води ми нікуди не зрушимо!» - підкреслив опозиційний політик.

19 червня 2019 18:26
'site2018:subscribe.form' is not a component