Борис Колесніков: Пріоритет ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – мир в Україні, розвиток економіки та соціально відчутний результат

Борис Колесніков: Пріоритет ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – мир в Україні, розвиток економіки та соціально відчутний результат

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ здатна вивести Україну з кризи, і зробить все для того, щоб українці пишалися своєю Батьківщиною. Таку думку висловив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Борис Колесніков під час Форуму об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам», який відбувся в Києві.

«Основна стратегія для України зараз, як і для нашої партії – це мир, розвиток економіки і соціально відчутний результат. Що стосується досягнення миру – це завдання №1. Велика Вітчизняна війна тривала чотири з гаком роки. Зараз війна в Україні триває вже більше п'яти років. Результатом стала загибель 13,5 тисяч осіб. Це більше, ніж весь Радянський Союз втратив під час Афганської кампанії. І мова йде тільки про українців – військовослужбовців і мирних жителів нашої країни», – зазначив Борис Колесніков.

За його словами, мир в Україні неможливий в разі невиконання Мінських угод. «Немає країн, що розвиваються, які постійно ведуть війну», – додав він.

Ще один пріоритет ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – відродження економіки та досягнення соціально відчутного результату. «Весь світ сьогодні живе розвитком сфери послуг, IT, туризму і транспорту. Це – основа основ», – розповів Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами Бориса Колеснікова, Україна показала, як вона може готуватися до європейських форумів під час проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. «Сотні тисяч фахівців працювали для того, щоб Україна успішно провела Євро-2012. Адже соціально відчутний результат – це не тільки гідні стипендії, зарплати та пенсії. Це ще і якість життя. І у нас немає сумнівів, що команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не тільки повторить успіх, якого ми добилися сім років тому, а й розвине його. Сім років тому всі світові агентства, а особливо «CNN», починали свої репортажі з Києва, Харкова, Донецька та Львова словами: «Україна – це світова спляча красуня, яка пробуджується». І я хотів би, щоб ці слова протягом найближчих п'яти років звучали від всіх світових агентств, і кожен українець пишався своєю країною», – підкреслив Борис Колесніков.

10 червня 2019 16:15
'site2018:subscribe.form' is not a component