Борис Колесніков привітав українців з Днем Перемоги: «Всі меморіали Донбасу на честь героїв Великої Вітчизняної війни будуть відновлені»

Борис Колесніков привітав українців з Днем Перемоги: «Всі меморіали Донбасу на честь героїв Великої Вітчизняної війни будуть відновлені»

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков привітав українців з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні. «Нехай дух і атмосфера цього великого свята надають вам сил і натхнення для власних перемог. Бажаю миру, процвітання, щастя і взаєморозуміння», – заявив опозиційний прем'єр.

Він зазначив, що всі ми повинні бути вдячні героям тих років. Не тільки за Перемогу, а й за те, що після всього пережитого вони знайшли в собі сили, щоб вивести країну з післявоєнної розрухи та виховати покоління наших батьків. Адже важко навіть уявити, наскільки це було непросто.

«Події тих років не повинні бути забутими ніколи. Пам'ять – наш святий обов'язок!» – підкреслив Борис Колесніков.

Також він зазначив, що 9 Травня після реставрації відкривається пам'ятник на честь героїв Великої Вітчизняної війни в Костянтинівці. «До 75 річниці Великої Перемоги закінчимо відновлення всіх меморіалів Донбасу на честь героїв Великої Вітчизняної війни!» – акцентував він.

Нагадаємо, з початку реалізації програми Фонду Бориса Колесникова «Твоїм визволителям, Донбас!» були відреставровані 12 пам'ятників.

09 травня 2019 11:50
'site2018:subscribe.form' is not a component