Борис Колесніков: Порошенко та депутати з минулої коаліції не мають морального права претендувати на пости в держуправлінні

Борис Колесніков: Порошенко та депутати з минулої коаліції не мають морального права претендувати на пости в держуправлінні

На думку прем'єр-міністра Опозиційного уряду Бориса Колеснікова, Порошенко та всі інші політики, які дорвалися до високих постів в 2014 році, не мають зараз морального права взагалі бути при владі або навіть балотуватися. Адже за всі минулі роки вони не зробили нічого, щоб змінити політичну систему України.

«П'ять років тому відбувся Майдан, сталися трагічні події, загинули люди, а до влади прийшли ті, хто тоді стояв на сцені, і нічого не змінили. За великим рахунком, вони просто прийшли працевлаштуватися, причому зробили це на крові. Нова Конституція не була прийнята, систему вони не змінили», – вважає опозиційний прем'єр.

Він зазначив, що Петру Порошенко не варто брати участь в минулих президентських виборах, так як він повністю себе дискредитував перед народом.

«У всьому світі прийнято виконувати свої обіцянки. Чому на минулих виборах Порошенко переміг в першому турі? Тому що обіцяв мир протягом декількох днів. Він не виконав свою обіцянку. Не виконав – вибач. Девід Камерон обіцяв референдум щодо виходу Великобританії з ЄС, хоча він був противником цього. І він дотримав свого слова – був проведений референдум, британці проголосували за вихід з ЄС, а Камерон подав у відставку в той же вечір. Ось це – справжня демократія. А то, що ми бачимо у нас – це просто зміна табличок», – підкреслив Борис Колесніков.

24 травня 2019 18:20
'site2018:subscribe.form' is not a component