Борис Колесніков показав сотні українських студентів найбільший авіасалон Ле Бурже 2019 у Парижі

Борис Колесніков показав сотні українських студентів найбільший авіасалон Ле Бурже 2019 у Парижі

З 17 по 23 червня в Парижі проходить міжнародний авіасалон Ле Бурже 2019 - найбільша і найяскравіша подія в світі авіації. Новинки на виставці представляють десятки країн, демонструють свої можливості близько 2 500 експонентів, а організатори очікують 330 000 зацікавлених відвідувачів.

На два дні гостями масштабного авіафоруму стали українські студенти. Їх - сто, все вони - переможці освітнього конкурсу «Авіатор 2019», який реалізує благодійний Фонд Бориса Колеснікова для талановитої молоді. Фонд організував поїздку юних авіаторів до Франції, щоб ознайомити з новинками авіакосмічної галузі та її досягненнями, провести для них майстер-класи та лекції від зарубіжних фахівців, розповісти про тренди і тенденції.

20 червня до переможців «Авіатора» на Ле Бурже приєднався Президент благодійного Фонду Борис Колесніков. Делегація відвідала шале і стенди флагманів світового авіабудування - Airbus, Boeing, Embraer, Bombardier і ін., Вітчизняних компаній «Антонов» і «Прогресстех-Україна»; побачила новітні розробки, в тому числі, наддалекий вузькофюзеляжний літак A321 від Airbus і перший пасажирський літак на сонячній енергії від ізраїльської компанії Eviation; подивилася авіашоу; поспілкувалася з фахівцями; здивувалася найсміливішим розробкам.

«Студенти задоволені, вони побачили і дізналися багато цікавого, хоча новинок на Ле Бурже не так і багато. Авіація - це не харчова промисловість і не агросектор, де швидко йдуть зміни, але все одно вони є. На жаль, не обійшлося без ложки дьогтю. Вперше в історії новітньої України Україна не представила на авіафорумі жодного повітряного судна. Але я сподіваюся, що наші переможці «Авіатора» в майбутньому змінять цю ситуацію, адже саме за ними - майбутнє авіації», - каже Борис Колесніков.

Юні відвідувачі виставки з України - в захваті від побаченого. Кажуть - ніколи раніше не доводилося бачити стільки літальних апаратів в одному місці і такої кількості людей, закоханих в авіацію.

«Ми зазирнули в завтрашній день і це недалеко від істини. Багато компаній представляють унікальні технічні рішення, майже футуристичні концепти, останні досягнення техніки. Тут представлені сотні машин, а усвідомити їх красу і міць можна тільки тоді, коли бачиш вживу, торкаєшся до них. Ми спілкувалися з провідними інженерами, спеціалістами, які із задоволенням демонстрували свою роботу. Дякую Фонду Бориса Колеснікова за участь в нашій освіті і можливість переконатися в правильності обраної професії», - зазначає Амір Насибов з маріупольського Приазовського державного технічного університету.

Крім відвідування Ле Бурже, Фонд Бориса Колеснікова організував для ста переможців проекту «Авіатор 2019» ознайомчу екскурсію столицею Франції з відвідуванням основних визначних пам'яток - Лувра, Ейфелевої вежі, Тріумфальної арки, площі Згоди, Марсового поля, а також парку розваг Діснейленд.

«Я неймовірно задоволена поїздкою в Париж. Знаю, що багато хто з нашої групи вперше побував за кордоном. Здорово, що це не просто розвага для туристів, хоча у нас була чудова екскурсія Парижем, а справжня ділова поїздка. Ми провели кілька днів в світі передових авіаційних технологій. Це професійний прорив, переосмислення свого місця у майбутній професії та постановка нових цілей. Величезне спасибі за практичну інвестицію в наше майбутнє», - ділиться враженнями Юлія Леончук з київського Національного авіаційного університету.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова проводив конкурс «Авіатор» увосьме. За цей час проект об'єднав близько 28 000 студентів технічних і авіаційних спеціальностей з усієї України, 600 з них побували на престижних світових авіаційних виставках у Лондоні і Парижі, перейняли передовий досвід і застосовують ці знання в роботі та навчанні.

21 червня 2019 13:16
'site2018:subscribe.form' is not a component