Борис Колесніков: Відсутність питної води у жителів Донбасу в XXI столітті – це ганьба української влади

Борис Колесніков: Відсутність питної води у жителів Донбасу в XXI столітті – це ганьба української влади

Проблеми з водою на Донбасі – це основна проблема регіону, вважає прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков. Про це він заявив під час робочої поїздки в Донецьку область у вівторок, 25 червня.

«Головна «хвороба» Донбасу – це вода. Вдумайтеся: ми змушені в першій чверті ХХI століття возити людям воду в цистернах. Це ганьба. Зараз мій благодійний Фонд возить 200 тисяч літрів питної води щодня. Так, ми допомагаємо людям, це святий обов'язок кожного, у кого є можливість, але краще б ми допомогли людям в чомусь іншому», – заявив Борис Колесніков.

Він зазначив, що за бажання центральної влади вирішити цю проблему було б дуже просто.

«Будується новий водогін: Слов'янськ-Західний Донбас, через Покровськ, Костянтинівку та Дружковку, повністю модернізується канал Дніпро-Донбас – той самий закинутий проект 30-річної давності. Тоді на Донбасі завжди буде вода», – підкреслив політик.

Борис Колесніков зазначив, що президент Зеленський нарешті підняв після п'ятирічного мовчання попередньої влади питання інвестицій в інфраструктуру Донбасу, однак конкретних кроків все ще не спостерігається.

«Нехай державний бюджет створить водоводи, забезпечить інвесторів водою і дорогами, а бізнес побудує нові заводи, підприємства. Давайте розділимо: держава відповідає за інфраструктуру і повне життєзабезпечення, а бізнес – це нові робочі місця. Так у нас все вийде. І Донбас розквітне», – резюмував опозиційний прем'єр.


26 червня 2019 08:23
'site2018:subscribe.form' is not a component