Борис Колесніков відреагував на рішення про перейменування Дніпропетровської області: країна впевнено сповзає до диктатури

Борис Колесніков відреагував на рішення про перейменування Дніпропетровської області: країна впевнено сповзає до диктатури

Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков закликав депутатів усіх рівнів Дніпропетровщини дати оцінку рішенню парламенту про перейменування області. Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook.

«Байки про децентралізацію, якими п'ять років поспіль годувала суспільство нинішня влада, закінчилися вчора ганебним голосуванням щодо перейменування Дніпропетровської області в Січеславську», - зазначив опозиціонер.

На думку Бориса Колеснікова, не вислухавши жителів Дніпропетровської області, влада показала свою зневагу громадською думкою.

«Ручне втручання президента, коли замерзала Сміла, і вчорашнє голосування у Верховній Раді щодо перейменування Дніпропетровської області показує, що країна впевнено сповзає до диктатури. Маніпуляції та управління країною в ручному режимі неприпустимі», - написав прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Борис Колесніков закликав депутатів усіх рівнів Дніпропетровщини дати оцінку рішенню парламенту про перейменування області.

08 лютого 2019 13:34
'site2018:subscribe.form' is not a component