Борис Колесніков: Відкритого ринку землі без адаптаційного періоду бути не може

Борис Колесніков: Відкритого ринку землі без адаптаційного періоду бути не може

Держава зобов'язана забезпечити економічну і соціальну підтримку селам. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков після зустрічі з виборцями Покровсого району

«Якщо закон про якість життя в селі буде прийнятий, все вийде. У багатьох європейських країнах уряд дотує транспорт в селах, роздрібну торгівлю і багато іншого. За рахунок цього якість життя в місті і селі не сильно відрізняється. Про захист якості життя в селі потрібно розробити цілу масштабну програму. І ми готові до цього».


Як приклад країни з високою якістю рівня життя в селах, опозиціонер привів Нідерланди. «У Нідерландах молодь почала повертатися в села. Тому що життя там дешевше, а доходи вони отримують майже ті ж, що і в містах. Якщо у нас також люди почнуть повертатися в села, можна вважати, що ми досягли успіху!», - впевнений Прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Також Борис Колесніков висловив свою думку щодо можливого відкриття ринку землі: «Відкритого ринку землі без адаптаційного періоду бути не може. Поки власники паїв не почнуть отримувати щомісячну орендну плату, як за квартиру, і ця ціна не вийде на ринковий рівень, ринок землі не може відкритися. Тому що тоді цю землю просто скуплять можновладці. Потрібен закон про перехідний період, щоб захистити кожного землевласника. Це - безцінний ресурс для кожної сім'ї», - підсумував опозиціонер.


18 липня 2019 10:51
'site2018:subscribe.form' is not a component