Борис Колесніков відкрив на Донбасі соціальну автошколу для молоді

Борис Колесніков відкрив на Донбасі соціальну автошколу для молоді

Фонд Бориса Колеснікова впроваджує в Донецькій області ряд благодійних програм, спрямованих на підтримку середньої спеціальної та профільної освіти.

16 квітня Борис Колесніков відкрив у м. Костянтинівка соціальну автошколу, в якій може безкоштовно займатися молодь регіону 17,5-23 років. У ній створені всі умови для того, щоб всі бажаючі отримали якісну освіту, навчилися водінню і відкрили категорії A, A1, B, С, С1, CE та D.


«Це – перша в Україні школа з соціальним ухилом. Наша мета – надати шанс молоді різнобічно розвиватися. Зараз не найпростіша ситуація на Донбасі, тому хочеться допомогти молодим людям зекономити на навчанні. В країні не така висока заробітна плата, як хотілося б. Якщо школяр або студент заощадить 5-6 тисяч гривень, його батьки будуть тільки вдячні. Головне для нас, щоб хлопці та дівчата стали кваліфікованими водіями», – підкреслив Президент Фонду.

На даний момент автопарк школи складається з трьох нових брендованих легкових автомобілів Hyundai Accent, мотоцикла Forte та електроскутера SkyBike. Навчальні класи оснащені сучасними меблями та мультимедійним обладнанням, заняття проводитимуть досвідчені інструктори і майстри.


З 6 травня розпочнеться курс підготовки водіїв на категорії A, A1 та B. Бажаючі відкрити категорії С, С1, CE та D зможуть приступити до занять у вересні. Щоб почати навчання в соціальній автошколі Фонду, необхідно пройти реєстрацію за посиланням, обов'язково вказати категорію та відправити всі необхідні документи.

Викладачі школи кажуть: бажаючих вчитися дуже багато, адже не кожен день у молодих людей є можливість отримати безкоштовну якісну освіту. «Ми чекаємо на хлопців та дівчат, зацікавлених в додатковій технічній освіті та навчанні навичкам водіння. Сподіваюся, молоді люди зможуть використовувати наданий їм шанс, докладуть усіх зусиль і старання, будуть уважними та старанними учнями, а в майбутньому – грамотними водіями», – зазначив директор автошколи Володимир Поплавський.


Молодь не приховує емоцій та ентузіазму. «Я дуже хотіла отримати права, тому збиралася влітку влаштуватися на роботу, щоб оплатити курси. Впевненості, що зможу потрапити в автошколу в цьому році, у мене не було. А тепер я можу не відкладати свою мрію та вчитися водінню безкоштовно. Це дуже несподіваний подарунок і цінна допомога для молоді. Я вдячна Борису Вікторовичу за реальну участь в житті нашого міста та підлітків», – розповіла майбутня учениця автошколи Анастасія Єкименко.


Нагадаємо, за останні півроку в Донецькому регіоні Фонд Бориса Колеснікова встановив шість нових ліфтів у багатоповерхівках Костянтинівки, відкрив Школу кухарського мистецтва на базі Костянтинівського професійного ліцею з безкоштовними майстер-класами, передав в школи та технікуми області техніку та інвентар для оптимізації навчального процесу.

16 квітня 2019 18:39
'site2018:subscribe.form' is not a component