Борис Колесніков звернувся до посла США в Україні у зв'язку з нападом радикалів на Олександра Вілкула

Борис Колесніков звернувся до посла США в Україні у зв'язку з нападом радикалів на Олександра Вілкула

У п'ятницю, 1 лютого, група радикалів напала і спробувала зірвати зустріч кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула з жителями селища Мангуш Донецької області. Вже через кілька годин ситуація повторилася в Бердянську: бойовики захопили ДК, де планувалася зустріч Вілкула з жителями міста, та напали на самого кандидата в Президенти від опозиційних сил. На думку Голови Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністра Опозиційного уряду Бориса Колеснікова, ці акти екстремізму були здійснені за явного потурання влади.

«У зв'язку з цими подіями хочу звернутися особисто до посла США в Україні Марі Йованович. Шановна пані Посол! Напади, яких зазнав Олександр Вілкул відразу в двох містах на сході України з боку радикалів, були вчинені за явного потурання влади. Присутні під час захоплення правоохоронці бездіяли, не зробивши абсолютно нічого для захисту людей від свавілля радикалів», – зазначив опозиційний політик.

Борис Колесніков звернувся до Марі Йованович з проханням вплинути на нинішню владу. «Дії радикалів ставлять під загрозу весь виборчий процес. А значить, і ставлять під сумнів результати майбутніх виборів Президента України та визнання результатів міжнародним співтовариством», – підкреслив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

01 лютого 2019 19:18
'site2018:subscribe.form' is not a component