Борис Колесніков: Нинішня влада вже може морально готуватися до другого Нюрнберзького процесу

Борис Колесніков: Нинішня влада вже може морально готуватися до другого Нюрнберзького процесу

Нинішня українська влада історично та політично знищила Україну, вважає прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков. На його думку, останніми законами парламент добив державу і понесе за це відповідальність.

«Влада вже може морально готуватися до такого собі Нюрнберзького процесу-2. Вони повністю: і історично, і політично знищили велику країну. Що стосується поточної ситуації, то якщо просто провести перевибори – нічого якісно не зміниться», – зазначив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков вважає, що зараз в першу чергу необхідно прийняти нову Конституцію. «Ще три роки тому ми запропонували концепцію нової Конституції. Ми вважаємо, що має бути компактний парламент із 150 депутатів у нижній палаті. Верхня палата повинна складатися з прямих представників громадянського суспільства по дві людини від мільйона виборців. Таким чином країна сміливо буде йти вперед. Потрібно діяти просто, швидко і зухвало. Ключове тут не скорочення кількості депутатів, а поліпшення якості парламенту», – пояснив опозиційний прем'єр.

За словами Бориса Колеснікова, українська опозиція сьогодні готова до парламентських виборів. «У будь-якої опозиції є пряме завдання виграти вибори, стати владою і побудувати країну, за яку не буде соромно в світі. Якщо ви помітили, то українських провладних політиків вже в жодну країну світу не запрошують. Всі розмови з приводу референдуму по ЄС впираються в одне питання. Нас туди хтось кличе? З 2001 року одні й ті ж актори цинічно обманюють український народ. Для того, щоб провести референдум по ЄС, необхідно отримати запрошення. Усі значимі чиновники Євросоюзу сказали, що це відбудеться не раніше ніж через 20-25 років», – резюмував Борис Колесніков.

29 квітня 2019 10:10
'site2018:subscribe.form' is not a component