Борис Колесніков: Нинішній стан військово-промислового комплексу України – це ганьба влади, що йде

Борис Колесніков: Нинішній стан військово-промислового комплексу України – це ганьба влади, що йде

Протягом останніх п'яти років політики у владі безупинно говорять про безпеку і оборону нашої країни. Однак військово-промисловий комплекс України все ще перебуває в занепаді. Так, один із найважливіших військових заводів України – Костянтинівський «Кварсит» – має заборгованість із зарплати в 31 місяць. Тому ключове завдання зараз – зміцнити матеріальну базу української оборони, вважає прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

«30 років тому військово-промисловий комплекс України був гордістю країни. Там були кращі інженерно-технічні кадри, кращі вчені і кращі заводи. Те, що з ним відбувається зараз – це ганьба. Ми всі платимо військовий збір, бюджет виділяє 6 мільярдів доларів на «оборонку». І зараз настав час запитати у влади: «Де гроші?» – підкреслив політик.

Він зазначив, що проїхав увесь Схід України, але так і не побачив у ВСУ сучасної військової техніки. «Вся техніка у військових – радянського виробництва. І не тільки не модернізована, але навіть і не пофарбована! Це – справжня ганьба. А умови для проходження служби? За це вдвічі більше соромно», – підкреслив опозиційний прем'єр і додав, що ключове завдання влади зараз – зміцнити матеріальну базу української оборони.


16 липня 2019 19:42
'site2018:subscribe.form' is not a component