Борис Колесніков: Нова Конституція України – ключовий елемент програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Борис Колесніков: Нова Конституція України – ключовий елемент програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Про це заявив Голова Політради партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Борис Колесніков під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

За словами Бориса Колеснікова, Форум зібрав людей, яким небайдужа доля України. «Це і промислова еліта, і люди, які знаходяться на місцях і знають про ситуацію в країні набагато більше, ніж всі політики разом узяті. Вони підтримали нашого колегу, нашого друга Олександра Вілкула», - зазначив Борис Колесніков.

За його словами, ключовим елементом виборчої програми Олександра Вілкула стане проект нової Конституції України. Борис Колесніков нагадав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК представив перший формат оновленого Основного Закону ще в 2016 році. «Всі політики та ЗМІ, які завтра пропонуватимуть схожі статті, можуть просто звернутися до першоджерела, яке є на нашому сайті. Там все чітко прописано: двопалатний парламент, 150 депутатів», - зазначив Борис Колесніков.

За словами Голови Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, місцеві ради повинні отримати більше повноважень, ніж вони мають зараз. «Якби влада до нас прислухалась та запропонувала всім 25 суб'єктам те, що пропонуємо ми, війна б уже давно закінчилася», - підкреслив опозиційний політик.

Він також зазначив, що парламентська республіка є основним елементом програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Вона принесла успіх таким країнам, як ФРН та Італія. Можна також розглянути американську модель з широкими повноваженнями президента, але вони всі перерізані правами штатів. Це - система «idiot proof» - захист від ідіотів. Щоб не будувати такий складний захист від ідіотів, їх краще не приводити до влади. Тому найбільш актуальним питанням є децентралізація. Це - основа майбутнього. Вся Європа живе виключно на місцевих радах. Ані Адміністрація Президента, ані Кабмін, ані Верховна Рада не виробляють нічого, крім вуглекислого газу. Все виробництво відбувається на місцях, всі доходи та витрати - теж тут. А оборона, безпека, зовнішня політика та національна інфраструктура повинні бути у «центру», - зазначив політик.

20 січня 2019 15:30
'site2018:subscribe.form' is not a component