Борис Колесніков: Необхідно знизити неефективні витрати держави, яких минула влада наплодила з надлишком

Борис Колесніков: Необхідно знизити неефективні витрати держави, яких минула влада наплодила з надлишком

За останні роки влада роздула чиновницький держапарат, забюрократизувала і ускладнила життя як бізнесу, так і простим людям. При цьому для підтримки села ні коштів, ні часу у них не знайшлося. Всі витрати держави, в тому числі й на управління, повинні бути реструктуризовані, неефективні - скасовані, а села повинні, нарешті, отримати державну підтримку. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в с. Білокузминівка Донецької області.

Він зазначив, що зараз велика кількість політиків спекулюють на нових трендах. Вони ратують за діджиталізацію та економічні свободи, проте більшість із них слабко уявляють, як це повинно допомогти у вирішенні нагальних проблем України. «Потрібно опуститися на землю. Лібертаріанство? Ми всі за лібертаріанство, особливо в бізнесі. Тільки питання в тому, що у нас є зобов'язання перед 13 мільйонами пенсіонерів. А те, що вони називають «лібертаріанством», вигнало з країни 10 мільйонів чоловік на заробітки. Тому, перш, ніж піднімати питання діджиталізації та лібертаріанства, потрібно зрозуміти, що турбота про 13 мільйонах людей похилого віку в країні - це зараз найголовніше. Їхні проблеми за допомогою новомодних слів не вирішити», - заявив Борис Колесніков.

   

Він зазначив, що найбільше людей похилого віку зараз проживають в селах, але влада ніяк останні п'ять років не сприяла підняттю рівня їх життя. «Що вони мають? Води толком немає, мереж немає, доріг немає, лікарень немає. А Супрун виписує електронні рецепти. Ось нехай вона приїде в село і попрацює санітаркою. За прикладом британської аристократії, яка під час війни йде в бій в перших рядах. За це вони і користуються повагою. Нехай наш уряд теж буде в перших рядах», - підкреслив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков наголосив на тому, що країні потрібно терміново прийняти комплексну програму для допомоги в розвитку села. «Необхідно чинити так, як чинять усі розвинені країни. Існує поняття «зелений кошик». Туди входять списання відсотків по кредитах, відшкодування вартості тваринницьких комплексів та інфраструктури, меліорації тощо. Тоді люди на місцях все зроблять самі, - резюмував політик.


09 липня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component