Борис Колесніков нагородив призерів обласних шкільних олімпіад Донбасу поїздкою в Діснейленд

Борис Колесніков нагородив призерів обласних шкільних олімпіад Донбасу поїздкою в Діснейленд

16 квітня Президент благодійного Фонду Борис Колесніков зустрівся в Краматорську з призерами регіонального етапу всеукраїнської шкільної олімпіади з географії, хімії, математики, англійської мови та фізики.

Вони обговорили особливості нинішнього навчального процесу, мотивацію до вивчення окремих предметів, а також актуальність та престижність майбутньої професії. Борис Колесніков наголосив на значному попиті на технічні спеціальності з обов'язковим знанням іноземної мови, а також анонсував відкриття щорічного освітнього проекту для старшокласників.

Також Президент Фонду нагородив призерів олімпіад сертифікатами на відвідування паризького Діснейленду: Дарину Гармаш (географія, Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів №4), Юлію Петренко (географія, Слов'янська загальноосвітня школа I-III ступенів № 12), Андрія Редченка (хімія, Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів №26), Володимира Чередника (хімія, Краснополянська загальноосвітня школа I-III ступенів), Василя Кабанова (фізика, Маріупольський технічний ліцей), Наталію Котляр (фізика, Маріупольський технічний ліцей), Володимира Сагана (математика, Лиманський ліцей), Михайла Носкова (математика, Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів № 35 ім. В.М. Шеймана), Артема Агваняна (англійська мова, Маріупольський технічний ліцей) та Михайла Колесника (англійська мова, Бахмутська загальноосвітня школа I-III ступенів №12). Всі учні також отримали з рук Президента Фонду солодощі від ТМ «Конті».


«Наш Фонд реалізує для талановитих студентів семи спеціальностей відкриті конкурси, їх переможці відвідують престижні профільні виставки по всьому світу. Але ми без уваги залишили старших школярів. І з наступного року Фонд запустить всеукраїнський проект для старшокласників - переможців та призерів обласних і національних олімпіад. Ми подумаємо над регламентом, до початку нового навчального року стануть відомі його правила. Йдеться про математику, хімію, фізику, англійську та географію. Це ті предмети, знання яких необхідне в сучасному світі. Зараз в Україні проводиться не дуже сумлінна мовна політика. Наші діти повинні знати і українську, і російську мову, а знаючи англійську, можна дистанційно отримати будь-яку освіту, завести нові знайомства, відкрити для себе весь світ. Тому хочу, щоб діти з усієї України, що проявили себе на олімпіадах, почали відкривати його для себе з Діснейленду. І хто знає, може серед них виявляться ті, хто через десять років побудує його у нас!» - розповів Борис Колесніков.

Поїздка школярів до Франції відбудеться в червні. Вони не приховують радості від майбутньої поїздки, кажуть - приємно здивовані подарунком від Фонду, це дає мотивацію і стимул до нових знань.

«Я посилено займаюся хімією з шостого класу. Мені завжди вдавався і подобався цей предмет. Я посів перше місце на регіональному етапі всеукраїнської олімпіади з хімії, хоча конкуренція була дуже великою. Відрив від другого кандидата на перемогу склав всього півбала. Планую вступати в КНУ імені Тараса Шевченка, там добре викладають предмет. Надалі бачу себе на посаді наукового співробітника, хочу займатися практичною хімією. Це цілий ряд можливостей: можна синтезувати нові речовини, працювати над створенням нових медикаментів. У нас в країні не дуже цінується науковий потенціал, незважаючи на те, що за наукою - майбутнє. Тому хочу сказати спасибі Фонду Бориса Колесникова за підтримку нинішніх школярів і майбутніх вчених», - зазначив школяр Володимир Чередник.

Нагадаємо, Фонд десять років реалізує благодійні проекти в сфері вищої технічної, середньої спеціальної та профільної освіти; впроваджує програми, спрямовані на підтримку спорту, популяризацію здорового способу життя в Україні; проводить освітні конкурси для талановитих студентів та школярів.

18 квітня 2019 17:31
'site2018:subscribe.form' is not a component