Борис Колесніков розпочав будівництво недільної школи в Костянтинівці

Борис Колесніков розпочав будівництво недільної школи в Костянтинівці

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков взяв участь в урочистій церемонії закладення першого каменя в будівництво недільної школи в м. Костянтинівка (Донецька область). Зведе школу благодійний Фонд політика.

«Ми з друзями побудували храм в Костянтинівці більше 10 років тому. І зараз до нас звернувся його настоятель з проханням допомогти з будівництвом недільної школи в місті. Я вважаю, що це - дуже важлива справа. Вона не менш важлива, ніж новий храм, який ми будуємо в Сергіївці. Духовне виховання сьогодні, в такій складній для нашої країни ситуації, виходить на перше місце. Без духовного виховання не буде ані професійної, ані загальної шкільної підготовки», - заявив опозиційний прем'єр.


Він зазначив, що в Костянтинівському районі аналогів такій школі немає, хоча в цілому ця практика притаманна всім православним канонічним храмам, які є на території нашої країни.

«Це - добровільна справа. Якщо маленькі дітки будуть ходити до школи по неділях і отримувати духовні знання - це буде дуже добре. Якщо наші діти будуть знати Закони Божі та Слово Боже - все у них вийде. Нехай приходять в неділю на годинку, щоб із задоволенням позайматися», - підкреслив Борис Колесніков.

Політик зазначив, що до середині лютого 2020 року будівництво школи має бути завершено.


05 липня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component