Борис Колесніков: Ми зробимо все, щоб молодь Донбасу отримала гідну освіту і була впевнена в своєму майбутньому

Борис Колесніков: Ми зробимо все, щоб молодь Донбасу отримала гідну освіту і була впевнена в своєму майбутньому

Всебічна освіта молоді та створення нових робочих місць – найважливіші питання для нашої країни, які ігноруються нинішньою владою останні п'ять років. Таку думку висловив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час Форуму «З Донбасом у серці!», на якому жителі Костянтинівського району підтримали його висування в народні депутати по виборчому округу №49.

«Чим освіченішою є наша молодь, тим спокійнішими мають відчувати себе люди старшого покоління. Адже молоде покоління прийде на нові та вже існуючі робочі місця з високим рівнем освіти, забезпечивши майбутнє нашої країни», – заявив опозиційний прем'єр.

Він зазначив, що сфера освіти України перебуває в системній кризі. Особливо сильно «реформи» влади, дні якої минають, вдарили по середній спеціальній освіті.

«Сьогодні в країні повно політологів, політтехнологів та інших фахівців-гуманітаріїв, а технолога на харчове виробництво просто не знайти. Та ж ситуація з інженерами, електриками та іншими технічними фахівцями. У середню спеціальну освіту ми зробимо великий фінансовий внесок, в тому числі й у відновлення інфраструктури навчально-виробничих комбінатів. Нам передають один з НВК Костянтинівського району, який в минулому році хотіли закрити. Там ми відкриємо кілька швейних спеціальностей, будемо готувати майстрів з пошиття взуття, електриків, токарів і слюсарів», – розповів Борис Колесніков.

Також опозиційний політик наголосив на важливості спорту у вихованні підростаючого покоління. «Як казали раніше, «в здоровому тілі – здоровий дух». Без хорошої форми важко добитися успіху, тому ми побудуємо в Костянтинівці нову льодову арену на 1200 місць. Це буде універсальна спортивна арена. Завдяки ній ми залучимо не менше тисячі малюків і дітей старшого шкільного віку», – підкреслив опозиційний прем'єр.

18 червня 2019 18:52
'site2018:subscribe.form' is not a component