Борис Колесніков: Ми повинні провести справжню, а не показушну реформу поліції

Борис Колесніков: Ми повинні провести справжню, а не показушну реформу поліції

Проведена постмайданною владою реформа правоохоронної системи не досягла своєї мети – якісного ривка так і не відбулося, змінилася тільки форма. До сих пір не створена Муніципальна поліція. Залишилося невиконаним і головне завдання – створення таких умов для наших правоохоронців, за яких вони б думали тільки про службу, а не про матеріальні проблеми. Про це за підсумками зустрічі з ветеранами Костянтинівки і Костянтинівського району (Донецька область) заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

«Зустріч з ветеранами – це як зустріч зі своїми батьками. Приємно зустрітися, але, в той же час, серце щемить через те, що недостатньо ми все-таки зробили для людей, які побудували нашу країну. Ні належного матеріального, ні соціального забезпечення у наших правоохоронців, на жаль, так і не з'явилося», – зазначив політик.


Поліція та армія в усьому світі – найзахищеніші в соціальному плані люди. Весь світ побудований так, щоб офіцери думали виключно про свою службу, підкреслив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

«Так має бути і в Україні. Держава зобов'язана зняти з офіцерів всі проблеми, пов'язані з матеріально-технічним забезпеченням», – акцентував Борис Колесніков.

На думку опозиційного прем'єра, розпіарена минулою владою реформа поліції так і не досягла успіху.

«Важливо, щоб поліція була двох рівнів: Національна і Муніципальна. У Муніципальній поліції комісар підписує контракт з міською радою. Національна поліція повинна займатися боротьбою з організованою злочинністю, наркотиками, міжрегіональною і міжнародною злочинністю. Всі інші, не настільки масштабні злочини повинні розслідуватися на місцях», – сказав політик.

Він підкреслив, що саме така система необхідна нашій країні. «Без цього – неможливо, адже нинішня вертикаль продовжує демонструвати свою, м'яко кажучи, недосконалість. Не потрібно винаходити велосипед, необхідно взяти найкращий світовий досвід побудови правоохоронних органів і застосувати його в Україні», – резюмував Борис Колесніков.

24 червня 2019 18:16
'site2018:subscribe.form' is not a component