Борис Колесніков: Підсумок президентських виборів – розплата влади за п'ять років невиконаних обіцянок

Борис Колесніков: Підсумок президентських виборів – розплата влади за п'ять років невиконаних обіцянок

За підсумками президентських виборів стало очевидно, що 85% українців не підтримують нинішню владу. Якщо новий президент хоче змінити життя українців на краще, він повинен діяти просто і швидко. Таку думку висловив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

За його словами, результат виборів президента став розплатою влади за п'ять років невиконаних обіцянок, відсутність миру та прагнень його домогтися. «Не було економічного зростання через відсутність інвестицій. Україні ніхто не довіряє. Тому немає і соціально відчутного результату. Ці вибори – констатація факту, що влада нічого не зробила за 5 років», – заявив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков звернув увагу на те, що за підсумками виборів 85% українців виступили проти політики чинної влади. «Хто представляв владу в першому турі? Чинний президент. Всі інші кандидати були опозиційними. Значить, проти нинішньої влади - 85%. Це консолідований результат, а не результат Петра Порошенка», – додав він.

За словами Бориса Колеснікова, новому президенту доведеться докласти чимало зусиль, щоб закінчити війну та подолати злидні. «Але оскільки в парламентсько-президентській республіці велика роль у парламенту і уряду, то, мені здається, це тільки перший крок. Все потрібно максимально спрощувати та робити прозорим. Те, про що зараз говорять представники і старої, і нової команд, – цифровий уряд. Діятимуть просто та швидко – досягнуть результату», – підсумував Борис Колесніков.

26 квітня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component