Борис Колесніков та Сергій Бубка побудують в Костянтинівці спорткомплекс

Борис Колесніков та Сергій Бубка побудують в Костянтинівці спорткомплекс

28 травня Президент благодійного Фонду Борис Колесніков разом з Президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою відвідали Донецьку область.

В ході робочого візиту до Костянтинівки вони побували на стадіоні «Металург» та в місцевій дитячо-юнацькій спортивній школі. Борис Колесніков підкреслює - він планує зробити тут сучасний спортивний центр для тренувань майбутніх олімпійських чемпіонів.


«У нас є хокейний клуб «Донбас», який незабаром буде перетворений в спортивний клуб. Є все для якісної льодової підготовки, наші спортсмени - багаторазові чемпіони України. Легка атлетика в Україні зараз незаслужено забута. Я хочу нагадати, що саме вона є «королевою всіх видів спорту». Тому ми c Сергієм Бубкою приїхали до Костянтинівки, щоб подивитися, які зараз є умови для розвитку легкої атлетики. Ми оглянули стадіон «Металург», який міг би використовуватися для занять в теплі пори року, а також легкоатлетичний манеж ДЮСШ. Уже в серпні почнемо капітальний ремонт манежу, де будуть займатися наші майбутні олімпійські чемпіони. За консультаціями та методологією звернемося до Олімпійського комітету, а що стосується фінансової складової, то мій Фонд все зробить. Це буде подарунок для місцевих жителів», - зазначив Борис Колесніков.


Президент благодійного Фонду вручив керівництву Костянтинівської ДЮСШ сертифікат на 50 000 грн на придбання спортивного інвентарю. Також він поспілкувався з тренерами секцій та їх вихованцями. «Я дуже рада, що сьогодні змогла зустрітися з Борисом Вікторовичем та Сергієм Назаровичем, взяти у нього автограф. Мене їх слова і побажання надихають на нові досягнення в легкій атлетиці, якою займаюся вже п'ять років разом зі своїм молодшим братом», - розповіла вихованка школи Юлія Берестова.

Сам Сергій Бубка обіцяє допомогти порадою та поділитися досвідом, як здійснити масштабну реконструкцію манежу. «Якщо оцінювати стан будівлі, і те, що доріжка повністю зносилася з 1989 року, то капітальне «перевтілення» просто необхідне. Адже тут все вийшло з ладу. І я радий, що Борис Вікторович та його Фонд взялися за цю ношу, щоб повністю осучаснити манеж до нормальних міжнародних стандартів. Щоб наші діти могли вдосконалювати свою майстерність, повноцінно займатися спортом та радувати нас своїми результатами. Хочу подякувати Борису Вікторовичу за те, що він бере участь в долях талановитої дітвори», - підсумував олімпійський чемпіон.

28 травня 2019 20:37
'site2018:subscribe.form' is not a component