Борис Колесніков: Держава зобов'язана забезпечити економічну і соціальну підтримку селам

Борис Колесніков: Держава зобов'язана забезпечити економічну і соціальну підтримку селам

Наше завдання – провести реальну, а не показушну децентралізацію. В селах повинні з'явитися кошти, а держава має підтримувати малий бізнес в регіонах. Про це за підсумками зустрічі з жителями смт. Гродівка, Іванівка, Новоолександрівка (Донецька область) заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

«Якщо говорити глобально, то завжди всі країни допомагали селам. Що б ці «розумні» міністри з церковно-приходською, в кращому випадку, освітою не розповідали про ринок, в Бельгії, якщо ви відкриваєте супермаркет в селі, і він є збитковим, уряд країни доплачує кожному супермаркету. Аби у людей все було. Я вже не кажу про такі речі, як дитячі садки та медична допомога», – розповів опозиційний прем'єр.


Політик підкреслив, що ніде в світі такого ринку, яким його бачать наша влада, не існує. Скрізь надається величезна соціальна підтримка – це роблять всі уряди всіх цивілізованих країн.

«Фермерські господарства, які у нас так люблять рекламувати, побудували в справжньому вигляді лише США. Там дійсно є ферми, де дійне стадо складається з 11 тисяч корів. В Україні немає жодної такої глобальної компанії. Тому ми повинні окремо розглядати кожне село: що є, що можна зробити за рахунок бізнесу. Головне – «давати вудочку»: якщо є можливість заробити на місці – створити малий бізнес. Ми зараз починаємо створювати невеликі м'ясокомбінати, кондитерські цехи, пекарні, щоб у сіл були доходи. Ніхто від допомоги селу не відмовиться», – зазначив політик.

Щоб молодь залишалася в селах, держава повинна її зацікавити, вважає Борис Колесніков. Інакше там нікого просто не залишиться.

«Це повинно виглядати набагато краще, ніж виглядає зараз. І для цього є всі ресурси. Якщо буде справжня, а не показна децентралізація – у села все буде добре. Необхідно, щоб у людей були кошти, щоб розвивався малий бізнес, і, безумовно, ми, як найбільший платник податків району, зі свого боку зробимо все, щоб у наших малюків і людей, які потребують медичної допомоги та іншої соцпідтримки, було все необхідне» , – підкреслив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.


26 червня 2019 08:13
'site2018:subscribe.form' is not a component