Борис Колесніков: Економічна частина договору про асоціацію з ЄС вбиває українське сільське господарство

Борис Колесніков: Економічна частина договору про асоціацію з ЄС вбиває українське сільське господарство

Вбивчою для України назвав прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков економічну частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Таку заяву він зробив під час робочої поїздки на сільськогосподарське підприємство «Сади Донбасу» у четвер, 27 червня.

«П'ять років тому була підписана асоціація з Євросоюзом, яка повністю знищила харчову промисловість України і сільське господарство. Влада каже: «Повинна бути вільна конкуренція». Так, повинна бути. Але тоді ви хоча б забезпечте селянам кредити, такі, як вони отримують в Польщі – під 2,5-3%, забезпечте меліорацію. Тоді і буде справжня конкуренція, буде йти боротьба за якість. А так, виходить, що з Європи можна завозити все без будь-яких обмежень, а туди на кожну аграрну продукцію є квоти», – зазначив опозиційний прем'єр.

При цьому політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС політик вважає прийнятною. Однак саме цю частину Угоди Україна все ще не поспішає реалізовувати.

«З точки зору політики, Угода є корисною. Боротьба з корупцією, прозорість - це все потрібно. Але минуло п'ять років, а чесних судів так і не створили. Який би бізнес у вас не був – від маленького саду, до великого заводу – права інвесторів і власників не захищені», – акцентував Борис Колесніков.


Наслідком провалів в економічній політиці стала і масова трудова еміграція українців, вважає політик. «Економіка не розвивається, ще й люди всі виїхали. При цьому влада каже бізнесу: «Люди їдуть, значить, платіть більше!». А як платити більше, якщо кредити під 20%? Який же це бізнес тоді? Якщо сидить прокурор на прокурорі, генерал на генералі, а СБУ лазить по садам і шукає сепаратистів. Про який розвиток можна говорити?» – підкреслив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков упевнений, що необхідно закрити всі перевіряючі організації й залишити тільки Міністерство фінансів. «Всі доходи і витрати повинні бути в руках одного міністерства. Про решту потрібно забути. Ніякі спецслужби, поліція або прокуратура не повинні мати права спілкуватися з бізнесом», – сказав він.

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду також нагадав, що чиновники – це найняті за гроші платників податків на роботу люди. «Їхнє завдання - забезпечити якісну освіту, медицину і комунальні послуги. І поки не буде такого ставлення, нічого не зміниться», – резюмував Борис Колесніков.27 червня 2019 21:44
'site2018:subscribe.form' is not a component