Борис Колесніков: Єфремов третій рік у в'язниці, Вілкул, Добкін та Новинський – під слідством, а Льовочкін і Бойко почувають себе чудово

Борис Колесніков: Єфремов третій рік у в'язниці, Вілкул, Добкін та Новинський – під слідством, а Льовочкін і Бойко почувають себе чудово

Публікації в ЗМІ про узгодженість висунення Олександра Вілкула з президентом Порошенком йдуть від Сергія Льовочкіна. Таку думку висловив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю виданню «Украина.ру».

«Це все йде від Льовочкіна та іншого номенклатурного шлаку, який скупчився в українському парламенті. Хочу нагадати, що Петро Олексійович Порошенко, як це з'ясувалося в 2016 році у віденському суді, став президентом тільки завдяки Фірташу, Льовочкіну та Бойку, які відмовили від участі в президентських перегонах її лідера Віталія Кличка. Так що Порошенко – це їх прямий продукт. Усі наступні чотири роки вони прожили на Банковій», – заявив він.

За його словами, у фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ немає ніякого поділу на «металургів» та «газовиків».

«У нас є «промисловці» та колишня номенклатура. Так ось, серед наших – Єфремов третій рік у в'язниці, а Вілкул, Добкін та Новинський – під слідством. А в тій частині – Льовочкіна і Бойка – всі чудово себе почувають. На трьох каналах Льовочкіна та його друзів – на «Інтері», «112» та «NewsOne» – Петро Порошенко і члени його команди просто прописалися. Навіть «5 канал» в 2004 році не приділяв стільки уваги Віктору Ющенку, скільки ці три канали приділяють Петру Порошенку», – підкреслив Борис Колесніков.

22 січня 2019 19:15
'site2018:subscribe.form' is not a component