Борис Колесніков: На Донбас чекає процвітання, а на колишню владу - відповідальність за геноцид жителів регіону

Борис Колесніков: На Донбас чекає процвітання, а на колишню владу - відповідальність за геноцид жителів регіону

Представники минулої влади понесуть відповідальність за геноцид на Донбасі. Таку думку висловив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область.

За словами політика, Донбас потребує спеціального закону, який би дозволив регіону залучати інвестиції в першу чергу. «Такий закон зможе зробити підконтрольну Україні частину Донбасу успішною і процвітаючою. А не так, як влада після Майдану п'ять років забороняла кредитувати підприємства Донбасу. Вони і так майже зупинені через близькість бойових дій», - зазначив опозиціонер.

На думку Бориса Колеснікова, окремі представники минулої влади влаштували Донбасу справжній геноцид. «Такого ніколи не було, щоб усередині країни вводили продовольчу блокаду. Так чим вони тоді відрізняються від тих, хто влаштував голодомор? Адже це те ж саме. Просто при сучасних можливостях продовольство почали доставляти з того боку. А якби не почали? Тому ті, хто намагався принизити Донбас, безумовно, будуть відповідати за це за українськими і міжнародними законами», - зазначив опозиційний прем'єр.


Незважаючи на труднощі, Борис Колесніков упевнений у швидкому відродженні Донбасу. «Майбутнє я бачу тільки в економічному зростанні, тому що без нього ніяка соціальна, культурна та спортивна складова не можуть розвиватися. Є промисловість, є економіка, значить, є і соціально відчутний результат. Раніше, наприклад, Костянтинівка вважалася скляної столицею всього Радянського Союзу. Зараз тут виробляють скло для тепличних комбінатів, яке користується попитом по всій Європі. Добре, що є такий обсяг експорту, але погано, що українські аграрії не в змозі їх купити», - зазначив опозиціонер.

Борис Колесніков наголосив на важливості скляного виробництва для Костянтинівки. «Також важливі харчова промисловість і сільське господарство. А за рахунок отриманих доходів створиться справжня атмосфера для спортивного, культурного і соціального розвитку. У міста є майбутнє. І, нашими спільними зусиллями, воно буде виглядати гідно», - запевнив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.


«Я абсолютно впевнений в майбутньому регіону. Ми хочемо побудувати тут спортивно-концертний комплекс зі штучним льодом на 1500 місць. Також у міста немає плавального басейну та сучасного кінотеатру. Але найголовніше - це промисловість. Мене часто запитують: «Коли ви будете впевненим у майбутньому Костянтинівки і Дружківки?». Я завжди відповідаю: «Тоді, коли тут почнуть будувати і купувати нове житло». Це означає, що самі люди вірять в майбутнє», - резюмував Борис Колесніков.


02 липня 2019 21:36
'site2018:subscribe.form' is not a component