Борис Колесніков: Щоб малий бізнес добре розвивався, має бути менше організацій, які контролюють його роботу

Борис Колесніков: Щоб малий бізнес добре розвивався, має бути менше організацій, які контролюють його роботу

Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час візиту на кондитерську фабрику «Дружківська» (Костянтинівський район, Донецька область).

Він підкреслив, що компанія володіє багатими традиціями, а її продукція представлена ​​на багатьох міжнародних виставках. Опозиціонер зазначив, що на даний момент харчова промисловість є флагманом української економіки.

«На жаль, в Україні до харчової промисловості багато десятиліть ставилися несерйозно. Особливо на Донбасі: «Є важка індустрія, а решта якось розберуться». Сьогодні харчова промисловість - флагман української економіки. І те, що на цій фабриці збережений трудовий колектив, і традиції, дозволяє сподіватися на успіх», - заявив Колесніков.

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду впевнений, що останні 4,5 року український уряд свідомо не дозволяв кредитувати підприємства в Донецькій області.

«На щастя, зараз ця «стіна» знята. Я сподіваюся, що за цим піде зняття економічної та продовольчої блокади. Тоді підприємства отримають нові ринки збуту, а трудові колективи - нові можливості».

Борис Колесніков упевнений, щоб малий бізнес добре розвивався, необхідно, щоб було менше організацій, які контролюють його роботу: «Крім податкової, не повинно бути жодної організації, яка може звернутися до підприємства. Я побував на кількох підприємствах з оборотом в десятки мільярдів доларів в Південній Кореї. Це було в 2011 році, а податкова востаннє у них була в 1994. Ось це потрібно бізнесу: і крупному, і середньому, і малому!», - підсумував опозиціонер.

05 липня 2019 10:14
'site2018:subscribe.form' is not a component